IP Video Door Station T24

IP Video Door Station T24

Mobotix

 

Parem ülevaade, suurendatud turvalisus, rohkem võimalusi

Uksepaneelid koos kaameratega on eksisteerinud juba aastaid, kuid nad baseeruvad pea alati analoogtehnoloogial mis on üle 60 aasta vana. Seetõttu ei ole nende pildikvaliteet hea. Sellised süsteemid lubavad vaid piiratud kahesuunalist kommunikatsiooni. Mobotox paneel kasutab kompleksset kaabeldus- ja toitesüsteemi.

Kahesuunaline video üle kogu maailma


T23 baseerub rahvusvahelisel videotelefoni standardil VoIP/SIP. Teil on võimalus suhelda oma külalistega kõikjalt üle        maailma ning vajadusel avada ka uksi.

Lainurkvaade ilma pimedate kohtadeta


Kõrge resolutsiooniga hemisfääriline uksekaamera suudab katta kogu sisenemisala ilma pimedate kohtadeta. Seda seinast seinan ja põrandast laeni.

Salvestamine koos heligaT24 informeerib ka koduomanikku sellest, kes käis ukse taga kuni kedagi kodus polnud. See on võimalik tänu automaatsele salvestamisele. Kas pidevalt või sündmuse poolt juhinduv.


Võtmeta sisenemineKes on autoriseeritud sisenema hoonesse ja millal? Ukse avajat saab juhtida lihtsalt ja turvaliselt kas PIN koodi abil või RFID transponderiga. Selleks tuleb kasutada individuaalselt seadistatavat sisenemismoodulit.


Integreeritud sõnumi funktsioon


Külalistel on võimalik jätta sõnum läbi uksepaneeli.